Rosca Stanescu recunoaste ca nu are probe pentru sustinerea acuzatiilor aduse lui Basescu

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


1 Comentariu pana acum»

  1. Urban Iulian » Consumatorii sufocati de dobanzile uriase platite la Euroline vor sa isi faca asociatie said

    am June 2 2008 @ 4:06 pm

    […] Proiect de asistenta nationala pentru consumatori (24) var so = new SWFObject(“http://www.urbannews.ro/libz/flash/600.swf”, “mymovie”, “160”, “600”, “8”, “#ffffff”); so.write(“flashcontent”);   […]

  2. Iulian Urban said

    am June 2 2008 @ 6:22 pm

  3. Iulian Urban said

    am June 3 2008 @ 4:28 pm

    http://www.lemonlawamerica.com/ – organizatie similara cu NACA

  4. Urban Iulian » Mecanismele fraudei - de frica Biroului de Credit, o bucuresteanca a platit 8000 ron pe o masina de spalat de 900 de ron ! said

    am June 3 2008 @ 4:29 pm

    […] Proiect de asistenta nationala pentru consumatori (69) […]

Comment RSS · TrackBack URI

Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Rosca Stanescu recunoaste ca nu are probe pentru sustinerea acuzatiilor aduse lui Basescu

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


6 Comentarii pana acum»

  1. Elena said

    am August 27 2009 @ 2:35 pm

    … Pai, atunci, trebuia sa taca! Si eu personal l-am auzit, prin telefon, facand aceasta afirmatie (cred ca era la Realitatea).
    Dl. Basescu ar trebui sa faca ceva, totusi.

  2. Ioan T. Morar said

    am August 27 2009 @ 3:05 pm

  3. Gopo said

    am August 27 2009 @ 5:32 pm

    Parca si Rosca, asta a fost informator.
    Si de unde a facut asta atata avere din munca cinstita, intr-o tara saraca?

  4. Adrians said

    am August 27 2009 @ 6:59 pm

    Baiatul lui Rosca Stanescu a murit nu cu mult timp in urma dar cu toate astea, acest individ – ca om este prea mult spus – continua
    sa minta cu nerusinare.Chiar nu realizeaza ce i se intimpla ?

  5. Claudiu said

    am August 28 2009 @ 1:09 am

    In perioada interbelica era o vorba despre directorii marilor ziare ”santajul si etajul”. Cel care a readus-o in actualitate in anii 90 a fost SRS.
    Cat despre senzationalele lui dezvaluiri isi joaca rolul sau obisnuit – cel de inger si demon. In 2004 a fost inger pt Basescu, acum este demon. Probabil ca tinta actuala (la fel ca si cateva inaintea ei) nu a mai cotizat (financiar, material, spiritual, relational) si atunci a dezlantuit atacul.
    Totusi in 2004 SRS incerca sa ofere povesti mai credibile (sau poate eram eu mai naiv ori mai slab informat), pe cand acum povestea e ambalata frumos dar daca te apuci sa o desfaci iti dai seama rapid ca e doar un fis.

  6. io said

    am August 28 2009 @ 8:21 am

    Voi stiti ca Rosca Stanescu este omul lui Vantu?!? Sa vedeti acum ce o sa se mai atace unii pe altii sa se compromita, iar prostii de rand vor vota cu cine vor!!!

Comment RSS · TrackBack URI