Banner

Madalin Voicu despre romani : Hoti majoritari si Lasi cu atitudine primitiva

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Madalin Voicu despre romani : Hoti majoritari si Lasi cu atitudine primitiva

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. 0 barat said

    am August 27 2009 @ 3:41 pm

    madalin voicu sa-si vada de treaba si etnia lui ! daca vrea sa faca ceva util sa puna mana sa-i educe pe tigani sa nu mai fure, sa nu mai comita acte antisociale, sa nu se mai poarta violent si multe altele !

    in rest sa-si taca gura aia ca m-am saturat de astfel de oameni ca el, pseudo vedete , demagogi pe sticla tv-ului care se cred guru , cand de fapt sunt niste nimeni in constiinta multora dintre noi

    mai ales ca acest celebru anonim nu a facut NIMIC bun pentru Romania si nici nu va face

    hai fa pasi madaline

  2. marian said

    am August 27 2009 @ 3:46 pm

    Sa le plateasca el impozitele la toti.
    Sa-ii invete sa fie corecti si pe urma sa vorbeasca.

  3. Calin said

    am August 27 2009 @ 4:19 pm

    Parca era o initiativa acum catva timp sa nu li se mai spuna tiganilor romi, ci tigani. Se mai aude ceva?

  4. Daniela said

    am August 27 2009 @ 4:20 pm

    Foarte dragut. O sa ajungem sa fim huliti, sa fim minoritari in propria tara. E frumoasa viata asta si felul in care ‘binele o duce rau’ in Romania.

    Vorba lui Marian, cati din nespalatii si hotii de tigani platesc impozite si taxe? Cati au autorizatii de constructii? Sau si mai si: cati au buletine? Cati merg la scoala?

    Nu sunt xenofoba dar parca fenomenul asta prea a iesit de sub control… ei iti dau in cap iar daca te aperi lumea te judeca: de ce te iei de tigani?

    Dar ei de ce se iau de noi? De ce ne terfelesc prin europa? De ce am ajuns ca toata lumea sa ne asocieze cu tiganii?

    Madalin Voicu sa isi vada de viorile lui si sa ne lase Romanica in pace…

  5. cocolbordelo said

    am August 27 2009 @ 4:23 pm

    jEGUL asta nu este membru PSD ? DE CE NU MA MIRA CA NE CONSIDERA PE NOI ASTILALTI, DREPTI HOTI, cand tara asta a fost devalizata de coruptii din PSD ?

  6. timisorean1 said

    am August 27 2009 @ 8:22 pm

    felictari spectatorilor de la concert. era mai bine sa nu cumpere bilete. dar, dupa acest raspuns dat megatarfei, poate e mai bine asa

  7. ildiko said

    am August 28 2009 @ 7:53 am

    Traduc din maghiara o zicala: Vede scobitoarea in ochiul altuia, dar nu si busteanul din ochiul sau.

  8. au ma doare nu spun unde said

    am August 29 2009 @ 8:34 pm

    toata stima, dle madalin voicu! da’tiganu-i tot tigan si mort, dupa cum bine se spune. deci, lasa-ne, nene, ca inca nu pe voi v-au facut romanii de ris prin toata lumea, ci vice-versa e valabila. asa ca… ciocu’ mic si fata la perete! ia du-te tu in fata la bucur obor sa vezi cum sar ciorile pe tine sa-ti ghiceasca, de exemplu, cit sint de agresive! am zis ca acolo mai merg doar cu spray-ul paralizant in mina. si mai mergi tu cu metroul sa vezi si sa auzi tiganii care circula pe sub pamint ce debiteaza si cum se comporta, ca eu sint satula ca de mere acre! injuraturi, manele si circ.

  9. aaa said

    am December 12 2009 @ 5:57 am

    BRAVOMADALIN VOICU!
    TE SUSTIN!
    LA FEL CRED SI EU DESPRE POPOR.
    DA SUNT HOTI LASI PRIMITIVI SI RAI!

  10. primitivu said

    am January 23 2010 @ 8:16 pm

    Domnul Madalin,
    Ti-a scapat sa ne spui si ca suntem prosti, ceea ce este si adevarat. Pai altfel cum se explica faptul ca se duc romanasii intr-o veselie la “vrajitoarele” rome sa ii dezlege de cununii, sa le absoarba argintul viu, sa le le dea de deochi, sa le citeasca viitorul, sa-i chiromanteasca, etc si sa-si dea romanasii pentru aceasta casele, pamanturile, averile si unii chiar nevestele si copii. Iar prostia la romanasi este atat de mare ca-i voteaza intr-o veselie pe romii de la PSD (Ion Iliescu, Nicu Paun, Madalin Voicu, Marin Vanghelie, etc). La atata prostie nici nu merita sa aiba alta soarta.
    Cu stima si “Traiasca Romii !”.

  11. MADONNA: “Am v?zut la ?tiri ?i mi s-a adus la cuno?tin?? c? ?iganii sunt discrimina?i în Europa de Est”. Reactia lui MADALIN VOICU « Saccsiv’s Weblog said

    am April 26 2010 @ 9:05 am

    […]    Declaratie in urma careia a si fost fluierata la concert. Conform articolului Madalin Voicu despre romani : Hoti majoritari si Lasi cu atitudine primitiva: […]

Comment RSS · TrackBack URI