Daca esti politist nu mai este nevoie sa respecti legea

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


1 Comentariu pana acum»

  1. Rezultatul alegerilor viciat de internet si softul utilizat de BEC - mecanismele fraudei said

    am June 4 2008 @ 10:29 pm

    […] ca in Bucuresti sunt mult mai putini romani, INS reusind sa rataceasca asa cum puteti citi aici http://www.urbaniulian.ro/2008/05/23/738000-de-disparuti-sa-fie-de-fapt-finanatori-ai-campaniei-elec… nu mai putin de 738000 de salariati in statisticile sale ] erau complet “pe dinafara” […]

Comment RSS · TrackBack URI

Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Daca esti politist nu mai este nevoie sa respecti legea

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. edut said

    am July 31 2009 @ 1:49 pm

    frumos,soare,o zi de vara in capitala…reusite pozele

  2. ticut said

    am July 31 2009 @ 1:52 pm

    TITLUL REPREZINTA O AXIOMA!!! SA NU NE MAI AMAGIM CU GANDUL CA INSTITUTIILE STATULUI NE VOR BINELE…TREBUIE SA FII CEL PUTIN IMBECIL SA CREZI ASTA!!! SI POZELE IMI INTARESC AFIRMATIA

  3. Eugen said

    am July 31 2009 @ 2:00 pm

    Si cand te gandesti ca jegurile astea de militieni te iau savant si sfatos cand incalci o regula de circulatie. De ce nu le ridica masinile firma minune a lui Poteras ?

  4. asistentapentruconsumatori.ro said

    am July 31 2009 @ 2:03 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  5. Radianu Mihai said

    am July 31 2009 @ 7:34 pm

    MILITIENII din Roamnia are legili lor,mai tovarsi si pretini!

  6. Doru said

    am August 1 2009 @ 8:17 am

    pOLITIA ROMANA SI LEGEA SUNT SUNT CA SI CALEA FERATA , NU SE PREA INTALNESC , DOAR PE LA MACAZURI ATUNCI CAND ESTE PREA GROASA INCALCAREA SI ATUNCI SE MUSAMALIZEAZA . LEGEA IN GENERAL IN ROMANIA ESTE UN KK , ASTA ESTE SI MOTIVUL PENTRU CARE CEI MAI MULTI CAND AU OCAZIA O INCALCA .VOM AJUNGE CA IN BULGARIA DACA REPREZENTANTII LEGIUTORULUI MAI FAC MULTE GREVE SI MAI CER MULT PESTE SUTELE DE MILIOANE LEFURI PE CARE LE AU

  7. n3bunu said

    am August 1 2009 @ 9:23 am

    no bine ma oameni, ce ati vrea sa se amendeze pe ei insasi?… nu cred ca isi stiu scrie numele.:D cat despre nerespectarea legii nici nu are rost sa vorbim se pot face filme si sute de albume cu poze despre ce fac domnii “militieni”.atata timp cat poarta hainele statului nu trebuie sa o faca ,pentru ei nu se aplica legea.

  8. Catalin said

    am August 3 2009 @ 9:52 am

    Hmmm. Din comentariile acestui articol se vede respectul de care se bucura Politia Romana. In State (se pare reper fix pentru analize comparative referitoare la civilizatie), un Politist reprezinta autoritatea statului in relatia directa cu cetateanul. Si el inspira respect prin toti porii. De ce? Simplu cred eu: are legi pe care le respecta cu sfintenie. Are adica constiinta locului de munca. Si nu tine de intelect ci de educatie.

  9. VIOREL URBAN said

    am August 3 2009 @ 9:57 am

Comment RSS · TrackBack URI