Ce frumosi mai eram noi in tinerete, mai ales eu!

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Ce frumosi mai eram noi in tinerete, mai ales eu!

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


9 Comentarii pana acum»

  1. Cristian said

    am May 28 2009 @ 4:25 pm

    Tare de tot faza asta cu, eu eram mai frumos decat marinelu’

  2. Sly said

    am May 28 2009 @ 5:03 pm

    sa nu se puna cu omu prost ca are mintea odihnita….

  3. daniel: eu cand o sa fiu de varsta mogulilor o sa le spun nepotilor (pe blog) cum imi scria de zor obama said

    am May 28 2009 @ 7:45 pm

    abia astept sa ajung la varsta si conturilor unor moguli si sa le zic de zor nepotilor cum in tinerete ma stresa cu scrisori presedintele black obama

  4. gore said

    am May 29 2009 @ 7:57 am

    Sunteti crispat sau lipsit de umor, dle senator.
    Desi nu ma omor dupa DV,eu zic ca a avut umor.
    Credeti ca veti fi promovat datorita acestor “interventii”,n-am gasit alt eufemism….

  5. online said

    am May 29 2009 @ 9:33 am

    funny :)

  6. Bogdan SBG said

    am May 29 2009 @ 10:45 am

    hahahahahahahhahahahahahahahahahhahahaha

  7. Victor said

    am May 29 2009 @ 11:35 am

    Adica l-ati facut prost pe Felix…pe ocolite, pe dupa casa…? Sau e doar nostalgie? Tanar esti atata timp cat ai sufletul tanar. Atata timp cat n-ai uitat sa te joci, sa razi, sa te bucuri.

    Rousseau spunea despre tinerete ca e “timpul cand studiezi intelepciunea al carei timp de a o practica e batranetea”

  8. senator Urban Iulian said

    am May 29 2009 @ 11:40 am

    NU l-am facut prost pe senatorul Voiculescu; din contra, apreciez umorul pe care l-a avut insa am profitat sa aduc in prim-plan o replica celebra dintr-un film celebru romanesc cu Marin Moraru.
    Ce este rau in asta , sa mai zambim putin ?

  9. Elena said

    am May 29 2009 @ 11:50 am

    “Anotimpurile” bobocilor le gasiti acum la chioscurile de ziare. Celor mai tineri, vi le recomand cu toata caldura, chiar daca sunt filme din alte vremuri…
    Si Voiculescu chiar nu arata rau in tinerete!
    Nu am nimic comun cu PC, dar apreciez unele initiative ale ….mogulului (Doamne, ce nu-mi place cuvantul acesta!).

Comment RSS · TrackBack URI