Balotestiul a devenit localitatea din Ilfov, unde activeaza cel mai periculos grup infractional din judet

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Balotestiul a devenit localitatea din Ilfov, unde activeaza cel mai periculos grup infractional din judet

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


10 Comentarii pana acum»

  1. VIOREL URBAN said

    am May 14 2009 @ 5:50 pm

  2. Tica said

    am May 14 2009 @ 8:05 pm

    asta cu netfunny este chiar enervant

  3. gabriel popa said

    am May 15 2009 @ 1:24 am

    va invit pe dvs si pe cititorii dvs sa sustineti http://www.ad-lot.com , un proiect “de criza” al unui student roman. va multumesc

  4. Tiara said

    am May 15 2009 @ 6:20 am

    Felicitari, domnule senator, dvs. si acelor politisti din Ilfov si Balotesti, care actioneaza pentru reducerea infractionalitatii!
    Bravo! Va sustinem in toate aceste demersuri onorabile.

  5. Cristi said

    am May 15 2009 @ 10:03 am

    Cred ca a venit timpul ca statul sa construiasca puscarii si sa termine cu caterinca asta: locuinte ANL. Trebuie 1 puscarie mare, spatioasa, noua/judet in care sa cazeze puscariasii, indiferent ca sunt hoti, judecatori, politisti, etc.

  6. gabi said

    am May 15 2009 @ 10:54 am

    Oricum se stie ca politia judeteana este mana in mana cu infractorii, in orice loc din Romania. dar nu se vrea sa se ia masuri impotriva lor. Pentru asa ceva exista un leac. LEACUL HADARENI!!!! VA MAI ADUCETI AMINTE DE HADARENI!?!

  7. Lanton said

    am May 15 2009 @ 3:24 pm

    Autoritatile sunt foarte puternice cu pensionarii cand trebuie sa le ia banii pe impozite dar atunci cand sunt puse in fata adevaratelor probleme devin instantaneu etaloane ale lasitatii popor cameleonic cu militieni platiti degeaba cu coloane vertebrale similare ramelor care intimideaza doar pe cei care sunt neputinciosi rusine tuturor care permit dezvoltarea si amplificarea fenomenului infractional curand v-a fi scapat de sub control, definitiv.

  8. Mordor said

    am May 15 2009 @ 3:35 pm

    E nevoie cumva de justitie privata ?

  9. Alina Stan said

    am May 18 2009 @ 11:12 am

    Intr-adevar @Mordor justitie privata. Sunt de acord cu asta, ce mi-ar place sa se intample.

  10. Emisiunea Strada, Scoala si Spital de la Realitatea TV din 5 iulie 2009, se va tine in comuna Balotesti, judet Ilfov | Urban Iulian said

    am June 30 2009 @ 4:15 pm

Comment RSS · TrackBack URI