Politia injura ca la usa cortului un sofer

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Politia injura ca la usa cortului un sofer

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


10 Comentarii pana acum»

  1. asistentapentruconsumatori.ro said

    am April 24 2009 @ 1:49 pm

    Reclamati abuzurile la care sunteti supusi la office@asistentapentruconsumatori.ro

    Lupta noastra a celor de la Asociatia http://www.AsistentaPentruConsumatori.ro se duce impotriva abuzurilor la care sunt supusi consumatorii romani.
    Pentru asta avem nevoie ca voi, sa ne scrieti despre fraudele sau abuzurile la care sunteti supusi de catre comercianti sau autoritati.
    Noi preluam sesizarile voastre si ne luptam pentru ca drepturile sa va fie recunoscute.

    TOT CE AI DE FACUT ESTE SA NE SCRII LA ADRESA office@asistentapentruconsumatori.ro

  2. Eugen said

    am April 24 2009 @ 2:09 pm

    kaka-m-as in nasul lor de gabori jegosi

  3. sa ma cac pe voi de parlamentari said

    am April 24 2009 @ 3:33 pm

    bata-i dumnezeu de gabori spurcati!

  4. Jenel said

    am April 24 2009 @ 3:40 pm

    Toti caralii sunt niste jigodii

  5. Claudiu said

    am April 25 2009 @ 8:51 am

    Parca am senzatia ca vocea celui care filmeaza seamana cu a tipului care a filmat cele 2 masini de la rutiera stationate in statia de autobuz.

  6. guardia said

    am April 25 2009 @ 9:27 am

    da, el e; cel din Targoviste; oricum, bravo lui; desi si-a pus toata politia judeteana in cap, are koae sa lupte pt drepturile individuale ale cetateanului, pt ca noi sa stam in fata calculatorului si sa ne amuzam, cufundati in comoditate si pasivitate

  7. Tzeapa Voda said

    am April 27 2009 @ 7:57 am

    Da ce l-o fi suparat pe militian?

  8. driscu said

    am January 15 2010 @ 8:20 pm

    in afara de faptul ca avem ciobani in toate institutiile statului singura care face tara de ras este POLITIA ROMANA .

  9. evo said

    am February 2 2010 @ 7:00 pm

    cu asa o atitudine politistul ar fi fost pedepsit aspru… (intr-o tara in care ai apa calda la robinet la orice ora).
    Caraliul ala sigur a avut inaintasi in militia de odinioara!

  10. Mitic? said

    am December 17 2011 @ 9:32 am

    Ace?ti mili?ieni înainte de a înbr?ca haina statului de care fac abuz grosolon, uit? c? sa-u dezbr?cat din i?ari ?i opinci apoi sînt înv??a?i s? primeasc? plec?ciuni de la tot omul de rînd pe care deseori îl calc? în picioare ?i de pe spinarea c?ruia tr?iesc ca ni?te parazi?i.Aminte?te-?i mili?ianule de f?r?delegile pe care le face?i zi de zi între voi c? ori acum ori mai tîrziu ve?i fi descoperi?i.CINEVA DE SUS NU DOARME.Apoi vine timpul cînd v? ve?i ?ntoarce înapoi la i?ari ?i la opinc? ?i ATUNCI….VAI.

Comment RSS · TrackBack URI