Banner

Imagini unice din Cosmos care infatiseaza un brad de Craciun cu o stea in varf

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Imagini unice din Cosmos care infatiseaza un brad de Craciun cu o stea in varf

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


15 Comentarii pana acum»

  1. Vlad Tepes said

    am December 22 2008 @ 3:39 pm

    Mai mare rusinea !!!
    Intrebarea este pentru cine?
    Pentru cei ce l-au votat sau pentru cel ce da in multinationalele care de bine de rau si-au platit angajatii la timp si inainte de a ramane fara bani.
    Totul in tara asta este o fanfaronada, iar noi astia multi o turma de imbecili care nu ne mai saturam sa ne lasam fraieriti.
    Vai ce rusine daca cele reclamate mai sus sunt adevarate.
    Daca nu insa, noi, tot o turma de cretini ramanem.

  2. gabi said

    am December 22 2008 @ 3:44 pm

    catre VLAD TEPES. nu vad legatura intre raspunsul tau si reportajul de mai sus. spune-l si noua!!!

  3. Mihai said

    am December 22 2008 @ 3:44 pm

    Si care este morala mai Vlad Tepes?
    Parca era vorba de cu totul altceva aici!

    Acesta este un alt motiv pentru care noi (romanii) suntem unde suntem.
    Ne grabim si nu acordam atentie la detalii.

  4. Vlad Tepes said

    am December 22 2008 @ 4:37 pm

    Imi cer scuze celor care m-au interpelat.
    Intradevar ce am comentat eu nu are legatura cu articolul, pe care am uitat sa-l mai comentez cand am citit ceea ce ACUM A FOST STERS DE PE SITE.
    Era un comentariu, poate chiar neintemeiat, cum ca la Urban si Asociatii se platesc salarii cand si cat au dansii chef, ca angajatii nu si-au primit salariile, etc.
    Faptul ca in loc de lamuriri, asa cum vad, acest comentariu sau aceasta informatie a fost stearsa repede, cred ca confirma faptul ca informatia era adevarata. Daca a fost doar opera vre-unui trantor, cum sunt multi in tara asta, nemultumiti ca nu sunt platiti sa isi bata joc de locul de munca si de firma de la care isi hraneste plozii, cred ca ar fi trebuit sa se ia o pozitie de lamurire a situatiei si nu doar sa stearga repede comentariul.
    Eu unul l-am citit si am uitat de tema articolului comentand doar pe marginea acelor afirmatii.

  5. ADMINUL LUI PESTE said

    am December 22 2008 @ 4:52 pm

    tepes nu mai crede tot ce zboara

    mai bine ca nu baga oamenii astia in seama pe toti nesimtitii si combinatorii

    si eu pot sa zic aici ca vai nu stiu sau alte prostii, sa fim seriosi! prefer sa-mi tin energia pentru alte lucruri si nu sa bag in seama toate aberantii si nesimtitii

    tu esti inimos si imi place ca esti sincer, insa cauta sa ai un echilibru cand dai de informatii sau altele

    sincer daca era blogul meu si eu stergem injuriile si alte tampenii, deci care e problema

    NUMAI BINE SI DOAMNE AJUTA !

  6. Vlad Tepes said

    am December 22 2008 @ 6:00 pm

    La Multi Ani si Sarbatori Fericite tuturor celor ce si-au schimbat si si-au exprimat aici sincer, pe forumul acesta idei, convingeri, sperante sau dezamagiri si au avut taria de caracter si nobletea de a accepta ca lumea trebuie sa fie mai buna, mai dreapta si mai “colorata” politic, ideologic sau ca traditii.
    Vlad Tepes

  7. nicku said

    am December 22 2008 @ 6:03 pm

    La Multi Ani si Sarbatori Fericite !

  8. igelijk said

    am December 22 2008 @ 9:14 pm

    Sarbatori fericite tuturor si un nou an mai bun.
    Mult noroc si sanatate!

  9. apocas said

    am December 22 2008 @ 10:42 pm

    iata ca santem toti aici aproape,
    la multi ani, sarbatori fericite si sa ne regasim la fel de inversunati si sa le luam beregata , dupa ce i-am iertat desigur, de sarbatori

  10. Mihai said

    am December 22 2008 @ 11:16 pm

    Fiule,
    Cea ce vezi acolo nu e nici un brad. Este evident ca este Sf Fecioara cu pruncul in brate.

  11. Elena said

    am December 23 2008 @ 11:19 am

    Eu stau mai ….. putin bine la capitolul imaginatie. Ceea ce vad eu pare a fi o felicitare de Craciun, felicitare langa care, dragi prieteni de discutii, va rog sa-mi permiteti sa atasez urarile mele de bine, sanatate, fericire si indeplinirea tuturor dorintelor voastre/noastre. Sa va dea Domnul tot ce va doriti, s-aveti un Craciun imbelsugat si linistit alaturi de cei dragi!

  12. Dan Straut said

    am December 23 2008 @ 4:11 pm

    Frumos reportaju cu bradu in Cosmos. Da’ niste colti in beregata lui Geoana nu se vad? E la a doua pe stanga, pe dupa Calea Lactee, stelutele se numesc Mitre

  13. sanion said

    am December 24 2008 @ 11:03 am

    asta ne arata clar ca trebuie sa credem in acest Craciun si asa poate ne va aduce sperantele si implinirile dorite. Un Craciun Fericit va doresc la toti…

  14. antonia said

    am January 7 2009 @ 3:49 pm

    vine tarziu comentariul meu dar acum am citit toate mesajele
    va doresc la toti un an minunat cu belsug, sanatate si zile linistite!
    in legatura cu reportajul de mai sus, mihai are dreptate si eu am vazut din prima clipa o persoana cu un copil in brate care este tinut cu spatele la el dar persoana o vad ca pe un barbat cu barba si haina lunga si ceva luminos pe cap
    toate gandurile bune pentru toti in acest an!

  15. Sorin said

    am May 26 2009 @ 11:55 am

    La rubrica 2012 – nimc despre 2012.!!!

Comment RSS · TrackBack URI