Uitati-va cum a ajuns acest VW Passat ! stop neatentiei la volan !

Tweet this

O femeie de 56 de ani a fost deca­p­itat?, zilele trecute, în momentul când  VW Passat-ul în care se afla s-a izbit de un camion ?i s-a rupt în dou?, în apro­pie­re de localitatea hunedorean? Spini.



Se pare c? vinovat este fiul ei, de 35 de ani, care a a­dor­mit la volan. Cei doi se în­tor­ceau din Austria ?i mai aveau dou? ore pân? acas?.



Femeia care se afla în ma?ina distrus? complet a fost decapitat?, iar fiul ei se afl? în stare grav? la spital ; Sursa : Libertatea




Reclamati abuzurile la adresa office@asistentapentruconsumatori.ro sau la adresa: iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


11 Comentarii pana acum»

  1. Nori said

    am November 11 2008 @ 3:47 pm

    Stop neatentiei la volan!! Stop violentei in trafic!!

  2. service laptop said

    am November 11 2008 @ 6:45 pm

    Cred ca avea 200 la ora!

  3. adrian dinu said

    am November 11 2008 @ 7:19 pm

    SE RUPE IN DOUA SI LA 30 KM/H

  4. khris.ro said

    am November 11 2008 @ 7:25 pm

    trebuie sa nu fii in toate mintile sa conduci cu o asa viteza in Romania.

  5. neagubox said

    am November 11 2008 @ 9:55 pm

    MAMA DUMNEZEULE MULTUMIM DIN INIMA PRDIDULUI PENTRU SOSELE

  6. Arpi said

    am November 11 2008 @ 11:43 pm

    Daca esti sofer si vrei sa mori, fa-o singur, nu implica si altii, mai ales nu familia, caci cineva trebuie sa faca si inmormantarea, statul nu ajuta. Cred ca nu a observat ca a trecut granita, si nu mai avem nici drumuri ca in Austria, nici marcaje. Si in fine, daca simte nevoia sa doarma, venind din Austria, nu-si permite o cazare pe o seara, sau nu sunt parcari destule pe marginea drumului.

  7. aurelian said

    am November 12 2008 @ 11:31 am

    Sa nu exagerat totusi – masina a mai fost faramitata si de descarcerare !! Groaznic accident !!

  8. MADCAT said

    am November 12 2008 @ 12:52 pm

    “Sursa : Libertatea”?!?!?! Cititi Libertatea, d-le Urban?! :)))))))))))))))))))))))))))))

    Sunt profund dezamagit… Am vazut ca ziarul asta il mai cumpara si “profesorii” soferi de autobuz, “doctorii” santieristi si “avocatii” care dau cu matura prin orase… numai oameni de carte, domnule!

    Pacat, aveam o idee general buna despre dvs… insa, paleste tot mai mult…

  9. BOUL said

    am November 12 2008 @ 12:55 pm

    madcat ce legatura are ma ??? bai voi sunteti sanatosi la cap? orice ar face cineva voi mereu comentati

    A LUAT POZA SI ARTICOLUL MA !!! ce dracu are asta cu restul articolelor din libertatea ???

    vai pretiosule nu citesti libertatea, numai gura e de voi

    hai gata ca deja sunteti tampiti

  10. Alin said

    am November 12 2008 @ 2:33 pm

    Adevarata drama este a tinarului care daca se va face bine (speram cu totii) va afla ca si-a omorit mama.

  11. iulian said

    am November 13 2008 @ 8:26 am

    salut,
    numele meu este iulian serban, sunt din Deva(judetul Hunedoara). am citit si eu articolul cu accidentul respectiv intr-un ziar local.
    vreau doar sa spun ca… nue vorba de un VW Passat, ci de un VW Golf. si e vorba de un VW Golf din 92-93. asta nu inseamna ca lucrurile nu sunt la fel de tragice, doar ca e vorba de o masina mai veche cu 10 ani decat ceea ce ati aratat in poza… e o diferenta totusi la capitolul siguranta…
    santate, numai bine

Comment RSS · TrackBack URI