Banner

Dezastru in invatamant : invatator beat care urina in clasa, in fata elevilor

Tweet this



Reclamati abuzurile la adresa iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


Lasa un comentariu

Nume: (Obligatoriu)

eMail: (Obligatoriu)

Site:

Comentariu:


Dezastru in invatamant : invatator beat care a urinat in clasa, in fata elevilor

Tweet this




Reclamati abuzurile la adresa iulian.urban@gmail.com

Redirectioneaza 2% pentru Asociatia www.asistentapentruconsumatori.ro


12 Comentarii pana acum»

  1. Dan DC said

    am September 25 2008 @ 6:32 pm

    Ce sanctiuni. Direct desfacerea contractului de munca. Un specimen ca asta nu are ce cauta in invatamant.

  2. Zoltan said

    am September 25 2008 @ 6:35 pm

    corect dan!

  3. Cristi said

    am September 26 2008 @ 8:22 am

    puteam sa jur ca-i moldovean inca de cind am citit titlul articolului!

  4. Acelasi said

    am September 26 2008 @ 8:44 am

    Vrem educatie pentru copii, afara cu el !
    Copii sunt mici si prima lectie despre scoala o da educatorul, cu ce poate continua in educatia lor ?

  5. Ovidiu said

    am September 26 2008 @ 8:49 am

    Sa mearga in afara…daca se intoarce primeste de la Dl Geoana 20.000 Eur…pun pariu ca va cumpara doar baurura pe ei…

  6. Ovidiu said

    am September 26 2008 @ 8:55 am

    Sa mearga in afara…daca se intoarce primeste de la Dl Geoana 20.000 Eur…pun pariu ca va cumpara doar bautura pe ei…

  7. Razvan said

    am September 26 2008 @ 10:13 am

    Cristi ce anume ti-a indicat din titlu faptul ca personajul in cauza e moldovean? Ce e cu moldovenii ? Va simtiti UNII dintre voi dintre cei care locuiti in groapa aia de gunoi care se numeste Bucuresti cu o clasa peste “provincie” ? Or fi moldovenii mai prosti prin faptul ca nu luam paharul DUPA masa ci DE PE masa, sau nu spunem ca E HAINI frumoase in magazinul ala ci spunem ca sunt haine frumoase, chiar daca sunt sub 50 ? Mai subtire nene cu afirmatiile gen “nu fi moldovean” ca si cum a fi moldovean e o rusine.

  8. o secretara said

    am September 26 2008 @ 11:16 am

    Iar romani/moldoveni frustrati? Pe bune, am cunoscut si – si inculti, imputiti etc. Nu va mai atacati atata ca e stupid!

  9. o secretara said

    am September 26 2008 @ 11:19 am

    Pentru cel care a facut acest site: ce e cu asezarea asta in pagina la comentarii de cateva zile? Cand o sa remediati despartirile astea fara nici o norma in cuvinte si paragrafe?

  10. Moldoveanu din centru said

    am September 26 2008 @ 3:48 pm

    Cum sa nu se petreaca asa ceva in scolile vasluiene daca in conducerea ISJ Vaslui sunt numai spertari si nulitati?Incadrarile se fac pe plocoane, pensionarii fac ore suplimentare, titularii strict orele de incadrare, examenele se dau de “proba”…etc. Vezi cine conduce ISJ Vaslui…si echipa…

  11. sorin said

    am September 27 2008 @ 1:38 am

    Astfel de oameni nu merita atentia societatii….putem sa-l excludem?

  12. doru said

    am September 27 2008 @ 8:34 am

    daca animalul ramane in scoala, trebuie desfintate scolile!

Comment RSS · TrackBack URI